Doping

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3:
Whom You Became1.94 Мб
Misunderstanding1.63 Мб
Помираю2.48 Мб
Не берусь за це3.29 Мб
All the Same5.08 Мб
Час покаже6.45 Мб
Not That Way6.27 Мб
Масова брехня2.19 Мб
Nothing More6.93 Мб
Mentality of Greed1.91 Мб


Коротка інформація:

Склад гурту:
Андрій – гітара, вокал;
Семен – барабани;
Вова – бас, бек-вокал.

Народженням гурту Doping можна вважати серпень 2005 року, коли до Андрія (гітара, вокал) та Семена (барабани), які періодично намагались щось грати, приєднався Бєлий (бас). Через три тижні в рамках Transkarpatia 2005 в м.Хуст відбувся перший концерт формації.

До кінця 2005 року допрацьовується програма, записано кілька демок. Разом із The Symbioz гурт організовує та бере участь у головному, а опісля – регулярному панк-дійстві Ужгорода "Punk Ataka", хедлайнерами якого стають ска-панки із Франківська "Коробка". Аби об’єднати організаційні сили, Doping і The Symbioz створюють "Ужгородський панк-фронт" (UPF), який невдовзі стає стрижневою концертною потугою міста.

На початку 2006-го Doping стає одним із основних панк-гуртів Закарпаття. Протягом року проводиться ряд виступів у містах України – Києві, Хмельницькому, Херсоні, Львові, Ужгороді, а також поза межами країни – у Словаччині. Ведуться експерименти з грою в 2 гітари, після чого приймається рішення й надалі грати втрьох.

Записуються нові демо, починає формуватись власне звучання, яке включає в швидкий мелодійний панковий саунд елементи хардкору, тексти переважно соціальні, проблемні, а також із гумором та сарказмом. Нарешті в червні 2006-го Doping уже має постійне місце для репетицій, взявши кілька кредитів на апаратуру.

2007-й рік є переломним. Doping відіграє близько 30 концертів в Україні та Угорщині. У лютому разом із гуртами 10-20 Без Выходных (Харків) та Серцевий напад (Чернівці) проходить перший всеукраїнський тур формації, а в липні Doping їде в свій другий український тур. Допрацьовується новий матеріал, кілька пісень потрапляє до українських та російських панк-збірників.

17 жовтня 2007 року разом із 10-20 Без Выходных та The Symbioz водночас презентовано дебютний альбом (перезведений в березні 2008-го) та офіційний сайт гурту. А з 17 жовтня по 4 листопада з концертними презентаціями своїх альбомів спільно з 10-20 Без Выходных проходить тур Україною.

На початку 2008-го проходять тури Угорщиною та Словаччиною, включаючи Будапешт та Братіславу, де грають разом з гуртами з Чехії, Австрії, Словенії, Угорщини, Словаччини... Також проходять концерти по місам України разом з гуртами Straightaway (Франція), Jet Market (Італія), Bedtime For Charlie (Італія). Влітку проходить 2-тижневий тур Росією та Україною разом з Total Konfus (Німеччина), участь в міжнародному панк-фесті South Punk Fest 2 разом з Distemper (Росія), Maypole (Польша) та ін... Восени – міні тури Україною, взимку планується запис другого альбому.