Метелики

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняКоротка інформація:

Склад гурту:
Явровська Наталя – вокал;
Явровський Роман – гітара;
Главацький Сашко – гітара;
Содомора Ігор – бас-гітара;
Сергій – ударні.

Отже, почалось все класично – зібралось двоє хлопців з акустичними гітарами, пограли декілька вечорів в себе під будинком, пострашили котів, місцевих гопніків, та інших мешканців місцевої флори, і вирішиди створити групу. Відразу була придумана перша пісня "Я піду", яка потім ще багато раз видозмінювалась, та доповнювалась... Йдеться про двох гітаристів, тобто про мене – Ромка, і про Сашу.

Погравши два місяці, вирішили, що в групу необхідно барабанщика, і після двохтижневих пошуків ми знайшли Діму. Щелепа відпала коли почули як він грає :), а він прослухавши нашу творчість, сказав що ми переспективні, так нас стало троє...

Продовжуючи збиратись вечором під будинком, ми знайшли Колю – майбутнього бас-гітариста – друг дитинства, з 5-того класу були разом, і тут ми дізнаємось що він мріє грати в рок-групі.

Відразу знайшовся і вокаліст – також Саша, друг Саші-гітариста. Так розпочиналась наша група...

Вбиваючи цистернами пиво, і не тільки його, ми писали пісні – в основному це відбувалось, або біля багатостраждального будинку, або ж в мене вдома – батьки на диво лояльно до цього ставились...

Згодом вирішили взяти ще вокалістку. Дівчинка, яку звали Аліна, мала чудовий голос, та досвід гри на гітарі 5 років, в порівнянні з нами – які грали по пів-року на гітарі, це був професіонал. Але не склалось, по деяких причинах ми перестали з нею працювати.

Відіграли перший концерт, до цього часу пам’ятаю це відчуття, коли не відчуваєш рук..., і все вроді пішло чудово, але...

З цього моменту і починається естафета учасників гурту. Мабуть не пригадаю точну послідовність, такшо вибачайте, якщо когось не згадав, або поставив в неправильні хронологічні рамки.

Отже попрощавшись з Аліною, Коля признається, що його виключили з інституту, і забирають в армію. На наступний день він їде служити в Рівне в штаб округу. На бас ми беремо Сашу вокаліста, проте через деякі непорозуміння, та часту присутність його відсутності на репетиціях ми з ним також прощаємось.

Перепробувавши нескінченну кількість басистів і вокалістів, ми зупиняємось на Олегові. В Олега чудовий, поставлений голос, народжується надія, що знайшли кого потрібно, і навіть відіграєм з ним декілька концертів, але згодом через ту ж причину неявки на репетиції розходимось.

Дімі, барабанщику це все надоїдає і він йде від нас..., тепер ми в пошуках ще й барабанщика...

Одним словом так тягнулось 3 роки. За цей час ми працювали з 9-тьма вокалістами, 4-ма басистами, 6-ма барабанщиками %)...тільки гітаристи були незмінними – таке собі ядро групи.

І тут, на початку 2006 року наш склад стабілізувався, аж не вірилось...

На вокал ми взяли мою сестру – Наталку, на барабанах – Ростик, на басу повернувся з армії Коля. З цим складом ми відіграли близько 10-ти концертів, побували в Києві, Рівному...

Але нещодавно знову були зміни в складі – замість барабанщика Ростика, прийшов Олег, а згодом Сергій – він і на даний момент з нами, Коля вирішив зав’язати з музикою, знайшов хорошу роботу і переїхав в Одесу, на його місці на даний момент Ігор.

Що ж подивимось як буде далі... Ці роки не пройшли дарма, ми вже досить непогано граєм, є ціла купа матеріалу, та і команда, на даний момент – професіонали. Зараз записуємо альбом, який викладемо у інтернеті після повного його запису.

Від цієї шаленої каруселі бажання грати тільки збільшилось, та і досвід гри з багатьма музикантами дався взнаки.

Отже, на даний момент "Метелики" – це повнофункціональна рок-група. Дехто каже що ми граєм "блюз-метал":))), дехто каже "Шері-метал" (від призвіща звукорежисера в львівському клубі "Лялька" – Віктора Шеремети), але ми не зациклюємся на стилях – граємо те, що подобається. Готові до співпраці і до концертів))). Плануємо після виходу альбому обїздити всю Україну))), якщо вийде.

P.S. Чому "Метелики"? – ми довго не могли придумати назву – серед варіантів було і "Розбите Покоління", і "Скортч", ну і т.п., але нам ці назви здавались банальними – занадто багато груп з подібними назвами. І ми вирішили назватись "Метелики" – своєрідний бунт проти заїздженості, ми ж вважаємо себе особливими...)

Автор статті:
Роман Явровський