Stelsi

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Час минає 7.18 Мб 256 kbit
Арніка 1.08 Мб 112 kbit
Думала 8.46 Мб 320 kbit
Позитив 5.12 Мб 192 kbit
СССР 1.11 Мб 112 kbit
Там 1.48 Мб 128 kbit


Коротка інформація:

Склад гурту:
Олексій Кухарський – вокал
Zарубайко – клавіші
Олександр "Гуня" Веренінов – гітара
Сергій Щепкін (Dj Sergeyeff) – ді-джеінг, семплінг

Західноукраїнський електронний гурт "Stelsi" виник в 2000 році з метою пропаганди електронної музики українського зразка.

Оскільки яскравих представників в сфері електронної музики в Україні не було, в той самий час, як вправно крокував своїми сходинками український рок та хіп-хоп, гурт "Stelsi" не обминав жодної можливості зарепрезентувати для широкого загалу і синтетичну сторону сучасної музики. За шість років гурт має в доробку 6 альбомів.

Один з яких видавався в Німеччині та Нідерландах. Безліч виступів по клубах та відкритих майданчиках, як західної так і східної України. Пісні в німецьких та голландських чартах декілька тижнів поспіль в так-званих "топ-тенах".

Та кінцевою ідеєю, яка зародилася в 2005-му році й знайшла своє відображення в альбомі "Там...", є використання семплів та музичних фрагментів з автентичних українських пісень, мелодій та казок в притаманному для Стелсі електронному обрамленні. Наразі гурт продовжує лінію так званого "електро-техно-фольку" з завзятістю та прагненням занурити українську молодь в нестримне енергетичне поле української народної музики в сучасній електронній обгортці.

Джерело:
stelsi.com