Транс-формер

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняКоротка інформація:

Склад гурту:
Валерій Мельник – лідер-вокаліст,
Роман Бікеєв – гітарист,
Олександр Рудь – бас,
Олег Павленко – соло-гітара,
Юрій Зірка – ударні.

Гурт "Транс-формер" було створено у 1997 році лідером гітаристом Романом Бікеєвим у місті Полтава. Через декілька місяців після початку репетицій гурт дав свій перший сольний концерт у місті, який відбувся 18 квітня 1998 року в актовому залі Аграрного коледжу управління та права. До репертуару команди входило декілька кавер-версій відомих пісень Пітерського року, та декілька своїх найбільш відомих та розкручених серед полтавських студентів творів. Виступ вдався на славу. Публіка складалася здебільшого з друзів членів гурту та друзів друзів членів гурту, але усі були в захваті, і це підштовхнуло до подальшої творчої роботи. Мріялось про записи на студії та великі концерти. На той час склад команди був нестабільний, його час від часу залишали та поповнювали різні музиканти.

На початок 2000 року гурт став стабільним колективом, який дійсно долав перешкоди, що раз за разом ставали перед ним на шляху до успіху. Склад було сформовано остаточно: вокал – Валерій Мельник, ритм-гітара – Роман Бікеєв, соло-гітара – Петро Тихонов, бас-гітара – Олександр Березницький, клавіші – Сергій Мегелик, ударні – Ігор Генкін.

Навесні 2000 року хлопці записали свою першу роботу на студії Сергія Єгорова. Пісня мала назву "Осінь". Цей твір так сподобався музикантам, що вони дали назву "Осінь" своєму першому альбому, який побачив світ 8 жовтня 2001 року та включав до себе вісім пісень українською мовою. Презентація пройшла гучно та вдало в одному з полтавських клубів.

У червні 2003 року колектив був запрошений до виступу на першому всеукраїнському фестивалі "Мазепа-фест, який відбувався за сприянням полтавського осередку "Просвіта". Організатори: Микола Кульчинський, музикознавець Олександр Євтушенко та режиссер-постановник Сергій Архипчук. Виступ помітили і це був крок вперед.

На початку весни гурт залишає один із засновників – клавішник Сергій Мегелик, тому на другий фестиваль "Мазепа-фест" хлопці запрошують ще одного гітариста для підсилення звучання. Виступ відбувся 6 червня 2004 року на співочому полі Марусі Чурай. Але головним для гурту стало те, що їх пісня "Сонце" увійшла до першої збірки української рок-музики "Мазепа-фест".

Навесні 2004 року музиканти починають писати свій другий альбом на тій самій студії, і вже восени він був виданий у широкі маси та мав назву "Фаза луни". Він вміщував в себе також вісім, але вже російськомовних пісень. Альбом відрізнявся від попереднього звучанням та якістю запису. Було видно, що хлопці не стоять на місці.

Влітку 2004 року дві пісні "Сонце" та "Фаза луны" було включено до збірки полтавського року під назвою "Раскрутка", який було випущено у Києві на студії "Астра".

Восени цього ж року хлопців було запрошено до Словаччини, де вони дали три сольних концерти та виступили на міжнародному фестивалі Слов’янського року, який проходив у Братиславі. Гурт мав успіх серед зарубіжних прихильників рок-музики.

Весною 2005 року хлопці вирішили записати свій третій альбом у Києві на студії "Калина мюзік".

18 травня гурт бере участь у концерті на Трухановому острові (м. Київ). Мабуть, це був один із найкращих виступів команди.

На початку літа гурт покидає бас-гітарист Олександр Березницький та на заміну йому приходить Юрій Ольховий.

3 травня 2005 року хлопці чудово відіграли на третьому фестивалі "Мазепа-фест". Також було видано компакт-диск "Мазепа-фест", до якого було включено пісню "Думки".

Восени 2005 року гурт залишає гітарист Петро Тихонов, але вже через декілька днів його місце займає попередній гітарист Роман Пунін, який повернувся з Донецька, де він останнім часом жив та працював.

На кінець року колектив вдруге поспіль виграє хіт-парад "Вашої хвилі" Полтавський Хіт. А це означає, що колектив у місті люблять та шанують.

У лютому 2006 року Олександр Євтушенко видає компакт-диск "Кобзар форева", в якому поміж гуртів "Кому вниз", "Гайдамаки", "Мертвий півень", є і "Транс-формер" з піснею на слова Тараса Григоровича Шевченка "Калина" або "Зацвіла в долині". Ця пісня була створена безпосередньо до фестивалю, який проходив у місті Каневі 25 травня 2005 року і був присвячений дню перепоховання великого Кобзаря. Виступ гурту "Транс-формер" був потужним та яскравим.

1 жовтня 2005 року гурт було запрошено для виступу на майдані Незалежності (м. Київ) в акції "Не продавайся", де команда мала успіх та виконала чотири своїх найпотужніших хіти.

Вже було записано чотири нові речі, як музиканти вирішили випустити свій третій, але повністю офіційний альбом на студії "Атлантик рекордс".

Альбом отримав назву "Стигла вишня" (2006), до нього увійшло чотири нових пісні вже записаних у Києві, п’ять пісень з альбому "Осінь", п’ять з альбому "Фаза луны", та одна пісня, яка не увійшла до жодного з двох альбомів, але є дуже цікавою. Також у цьому альбомі є бонус-трек – це відео-кліп на головну пісню альбому "Стигла вишня".

Навесні 2010 року, після доволі довгої перерви, гурт потішив свої шанувальників новим студійним альбомом під назвою "Територія троянд".

Також група весь цей час активно гастролює містами України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Кременчук, Карлівка, Суми, Миргород, Канів, Лубни, Донецьк, Хмельницький, Ужгород, Житомир, Запоріжжя тощо.

Джерело:
trans-former.org.ua