Platina

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Platina Platina


Коротка інформація:

Склад гурту:
Вікторія Васалаті – вокал, лірика, автор музики.
Юрій Кондратюк – гітара, автор музики, аранжувальник.
Олександр Муренко – ударні.
Володимир Цап – клавішні.
Олександр Чунін – бас-гітара.

Про що говорить назва Platina? По перше, це дорогоцінний метал і до складу цього хімічного елементу входить п’ять основних елементів, що співпадає з кількістю учасників гурту. Кожен учасник групи, є індивідуальністю з власним смаком, відчуттям музики і життя, тому цей тандем цікавий сукупністю оригінальних музичних ідей об’єднаних однією метою творити якісний європейський продукт, дарувати людям емоції і робити світ добрішим.

Оскільки стиль музики поєднує романтизм, лірику, потужний гітарний драйв і слов’янський мелодизм вокальної лінії, то можна було б сміливо назвати цей стиль мелодійним поп-роком, але музиканти надають перевагу свободі і не вимушеності, тому прив’язуватись до конкретного вузького музичного напрямку ніхто не намагається. Тексти пісень мають глибокий зміст, а музика не є примітивною, як і метал платина, група має високу пробу і відповідає тим якостям, які до вподоби гурманам з витонченим смаком.

Народженням групи можна вважати той день, коли про неї вперше почули. У 2006 році було відзняте перше відео на пісню "Білет-кіно" (режисер Катя Царик). І саме з виходом цієї роботи в ефір відбулось перше знайомство глядача з творчістю групи.

У цьому ж році з’явився дебютний альбом групи Platina, під назвою "Зайві слова", до якого увійшли 14 україномовних треків.

В 2007 році відзняли другий кліп на пісню "Зайві слова" (режисер Валерій Ра).

За час існування, у групи Platina, з’явилась своя аудиторія, прихильники, які з нетерпінням чикають концертів у багатьох містах України. І саме це є основним стимулом не зупинятись, а лише рухатись далі.

Після тривалої перерви Platina закінчила довгоочікуваний другий альбом "Про тебе" і презентує його своїм прихильникам.

Пісні, які увійшли до другого альбому, створювались природно і не вимушено. Настрій, почуття і стан у момент написання чітко можна почути у нотах і словах кожної композиції. Всі, треки, без винятку є мінорними, але контраст між легкістю вокалу і потужним гітарним драйвом ("Злива", "Сонце", "Все, що треба", "Неправда") робить сприйняття музичного матеріалу динамічним, пластичним і чесним. В цілому, прослухавши весь альбом, з’являється відчуття, аналогічне відчуттю, яке виникає після перегляду гарного кіно, де є сюжет, історія, романтика, драматизм і звісно кохання, яке незмінно залишається основою у творчості групи Platina. Музиканти не намагалися втиснутися у певні строки, формати, тому це задоволення розтягнулося на декілька років. І можна впевнено зауважити, що музика групи Platina має свій власний формат і музичний почерк.

Пісня "Про тебе", і саме так називається альбом, має особливу історію написання, тому було вирішено, зупинитись саме на цій назві. Ця лірична композиція, легка вокально і глибока змістовно, ховає між рядків трагічну втрату дуже близької людини. У словах приспіву: "про тебе, про мене, про небо..." йдеться про двох людей, любов яких є вічною і свідок цьому є небо, що стало єдиним зв’язком їхніх почуттів. А ще очі і погляд, які говорять більше, ніж можуть сказати слова: "Мені не треба знати більше, коли я дивлюсь в твої очі, по них я знаю так багато..."

Перша композиція в альбомі "Все, що треба" оригінальна темою, що наштовхнула до її створення. Це тема абортів, що так поширені в наш час і безпліддя, як результат цього жахливого вчинку. Коли у двох закоханих є все, що необхідне для життя разом, але головного немає – дітей, від імені, яких звучить голос з того боку життя: "Все, що треба, все є, тільки нас немає..." Про такий вид легковажності і помилкової впевненості, що домінує серед молоді, і намагається нагадати ця пісня, хоч прямого тексту, проте слова "аборт" в тексті ви не знайдете.

Пісня "Один момент" про закоханих людей, які на довгий час розлучилися, бо життя змусило одного з них поїхати до іншої країни.

Взагалі, кожна композиція, має свою власну цікаву історію створення. Але, нехай, ці історії відкриються індивідуально кожному, хто буде слухати музику групи. І можливо деякі співпадуть з вашими особистими подіями і душевними переживаннями.

Зовсім недавно група пережила зміни у складі. Але природа, почерк, звучання і стиль, залишились майже незмінними, хіба, що саме життя і час, все ж впливають на настрій і погляди, які відображуються у творчості.

Джерело:
platina-musicband.com