7 небо

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Завантажити mp3 (з Нашого сервера):
Далеко 5.42 Мб 160 kbit
День і ніч 5.18 Мб 160 kbit
Сьогодні 5.43 Мб 160 kbit


Коротка інформація:

Випадковостей в житті не буває – повсякденні ситуації пов’язані між собою певною закономірністю (хтось це просто називає долею). От так і випало п’ятьом, сповненим прагнення та бажання йти вперед, музикантам заснувати свою рок-групу. А мала місце ця подія на зламі 2005-2006 років – у львівському підвальчику для репетицій народилось "7 небо". З тих пір команда активно й професійно творить музику. Її напрямок можна визначити як неагресивний альтернативний рок. До створення гурту "7 небо" кожен з її учасників набував потрібного досвіду у кардинально різнопланових колективах – як і будь-який музикант, кожен прагнув знайти себе у музиці, так би мовити, "методом тику". Результат цих багаторічних пошуків уже вам відомий :)

Зважаючи на те, що "7 небо" існує не так давно, група вже встигла відіграти на немалій кількості сцен (причому не тільки у рідному місті), записати демо-версію декількох пісень, заробити прихильність багатьох поціновувачів музики.

Творчий процес в команді справжній – когось із п’ятірки вдома чи на репетиції періодично відвідує муза, образ у голові переводиться на який-небудь інструмент, а на репетиції ідею підхоплює решта, задум розвивається, пишуться тексти – і механізм працює. Кожен учасник, до речі, підкований роками музичної освіти. Отож, на "7 небі" живуть:

Катрін Дзігуа – говорить постійно, навіть уві сні. Журналіст. Не п’є, не курить, не матюкається. Притягує успіх.
Орест Zhook – ходячий анекдот, щирий і на всі 100 позитивно заряджений. Крім гітари захоплюється дівчатами ;)
Андрій (Акімич) Акімов – справжній бас-гітарист – відповідальний, невиправний інтелектуал, цікавий у розмові. Якимось чином у нього постійно назбируються колекції бас-гітар – можливо, колись відкриє свій магазин :)
Рома (Sem) Семен – "стильняга" з аристократичною відкритою душею. Мріє про машину, любить творчість "Esthetic Education" і свої "клавіші".
Віталік Содома – емоційний і загадковий. Любить теми про секс і фільми. А ще – грати на барабанах.

Сьоме небо взагалі – це вершина позитиву, щастя і задоволення. Ми робимо все можливе, щоб віддавати це нашим слухачам з максимальною щирістю, вмінням і натхненням. Тому всіх, чий інтерес до музики невичерпний, ми запрошуємо на "7 небо" ;)

Автор статті:
7 небо