Млада

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняФото:
Млада Млада Млада


Коротка інформація:

Марина Юрасова "Млада" – єдина українська співачка, яка працює в стилі етно-поп-джаз, який можна охарактеризувати як уявний фольклор. В терміні "уявний" мається на увазі не тільки використання фольклору, а також і авторських творів, написаних в дусі фольклору. В усьому світі його називають World Music.

Творча кар’єра Марини Юрасової почалась з зустрічі з відомим українським барабанщиком Сергієм Табунщиком, нині композитором і продюсером співачки. Візитною карткою став дебютний альбом "Ой весна, весна" (2005), в якому представлено оригінальне бачення українського фольклору.

"Українська народна пісня плюс оригінальний голос Млади в синтезі з сучасними течіями дають можливість створити дійсно ексклюзивний матеріал зі свіжим, самобутнім звучанням, – вважає Сергій, – вони відводять слухача від форматного звучання вітчизняної естради".

Залишаючи недоторканими зворушливо-красиві мелодії оригіналу, Марина пропонує подивитися на знайомі фольклорні сюжети в інших декораціях, трансформуючи їх своїм ліричним, жіночим, душевним, романтичним образом. Її підхід далекий як від авангардних ексцесів, так і від звичайних переспівувань. Вона співає для тих, для кого традиція – не муміфіковані культурні останки, а живе явище, яке розвивається далі, не вичерпуючи своїх можливостей.

"Довгий час, займаючись музикою, я цікавилась різними стилями, приймала участь у фестивалях та різних джазових проектах, – розповідає Млада, – але потім, природно, виникло запитання: чому б не зробити щось на основі нашого українського фольклору? Адже він дуже глибокий, самобутній, унікальний, а головне – ближче всього до нашого серця, це наша культура."

"Український мелос дуже різноманітний, є застільні, танцювальні пісні, але ми віддали перевагу глибоким творам. Є намір створювати музику, зрозумілу не тільки підготовленому слухачеві, скажімо, професіоналам-музикантам, а й простим людям. У той же час ми не хочемо робити з української народної пісні звичайної попси" (С.Табунщик).

Міцна професійна підготовка і тонке відчуття дозволяють Младі плавно лавірувати між народною манерою, естрадним стилем та джазовими вокалізами. Можна сказати, що ці стилі органічно зливаються в її манері виконання.

"Мелодії, що співає Млада – це знову відкрита українська народна музика, котра зараз грає новими відтінками й ароматами. Вона виконана з надзвичайним теплом і майстерністю".

Музика першого альбому "Ой весна, весна" попала в ротацію на радіо в Канаді, США, Бельгії, Голландії, Франції і була відмічена як перший, у своєму роді, серйозний український проект.

Чим дивує фольклор – так це перевіркою усіма мислимими випробуваннями. Симбіоз фольклору з різними музичними сучасними стилями, пропонує нам масу сюрпризів. Прорахувати завчасно всі його можливості – навряд чи можливо, але тим цікавіше долучитися до інтриги і зануритися у незвіданий світ цих дивних діалогів. І Млада дає нам таку можливість.

Джерело:
marinayurasova.com