Кремп

Рекламне оголошення

Рекламне оголошенняКоротка інформація:

Склад гурту:
Лілія Мельник – вокал, гітара;
Олександр Макарчук – ударні;
Олексій Литвин – бас-гітара.

Датою свого народження гурт "Кремп" вважає 7 листопада 2004 року, саме тоді відбулась перша репетицiя на студiї "Бум-рекордз" ("перша" репетиція не тільки в історії гурту, але і в житті усіх її тодішніх учасників, адже, тоді ще школярі, "Кремпи" вперше взяли до рук інстументи). В тодішньому складі грали Антон Косован, Вова Стеценко, Паша Чеботарян та Лілія Мельник.

Навесні 2005 року Вова Стеценко переїхав до Іспанії, тому гурт на певний час залишився без басиста. В тому ж році на фестиваль "Червона рута 2005" до Києва з гуртом "Кремп" у якості басиста поїхав Олександр Макарчук (насправді барабанщик). Тоді Ліля з хлопцями стали дипломантами "Червоної Рути 2005".

Приїхавши з фестивалю, через кілька місяців "Кремпи" змінили барабанщика: місце Антона Косована зайняв той самий Саша Макарчук (тимчасовий басист гурту). І знову гурт залишився без бас-гітариста.

Після надто довгих пошуків бас-гітариста, напередодні півфіналу "Перлин сезону 2006" (травень 2006 року) у Києві, у гурті з’являється новий басист – Вадим Вигнан. У творчості гурту починається переламний період.

Приблизно в травні 2007 року, Саша Макарчук за власним бажанням іде з гурту, та в червні цього ж року гурт відіграє один концерт (присвячений ювілею однієї чернівецької радіостанції) із Олексієм Івашкіним (барабанщик з Тамбова). Через місяць Льоші довелося поїхати на півроку до Росії, тому у "Кремпі" з’являється новий барабанщик – Антон Легкодух (в гурті почав грати за тиждень до відбіркового туру на фестиваль "Відродження 2007"). Невдовзі, із своїм новим барабанщиком гурт у якості гостей відіграв на фестивалі "Відродження 2007", потім ще один концерт в м. Чернівці (Пісняри, Ірина Білик, Тартак), з’їздив на фестиваль "Червона Рута 2007" (де став "лауреатом ІІ-ї премії").

Склад гурту не змінювався аж до середини квітня 2008 року, коли один із засновників гурту – Павло Чеботарян (соло-гітарист) був змушений залишити гурт. На даному етапі було б не погано взяти нового соло гітариста, але музиканти вирішили ризикнути і залишили за собою статус тріо: вокалістка гурту Лілія Мельник взяла на себе усі соло і ритм партії, ставши єдиною гітаристкою у гурті; всі пісні були перебудовані на три інструменти.

Серпень 2008 року: гурт "Кремп" знову змінює барабанщика: місце Антона Легкодуха займає той самий Саша Макарчук, що також стало переламним моментом в історії гурту.

Минає півроку і наприкінці лютого через дуже серйозні і неприємні обставини гурт "Кремп" був змушеним змінити басиста, який грав в гурті більше двох років і зробив надзвичайно великий внесок у розвиток гурту. В той самий день Ліля Мельник та Сашко Макарчук запропонували Олексію Литвину зайняти місце басиста.

Не минув і тиждень, як гурт уже відіграв два концерти (один з яких був сольним), змінив репетиційну базу, знову розпочав призупинений запис альбому і вже має графік концертів на кілька місяців вперед. Отака кардинальна і позитивна зміна всього за один місяць! Тепер ми однозначно і беззаперечно до Ваших послуг!

Джерело:
cremp.com.ua