Ігор Балан

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Народився 19 лютого 1972 року у Кіровоградській області, м. Мала Виска. З дитинства мріяв створити гурт, який би став відомим. Спроби у мистецтві композиції він робив ще у першому класі музичної школи. А вже на третьому курсі Кіровоградського музичного училища створив свій рок-гурт "Галактичні новини". До гурту входили також однокурсники Ігоря. Після вдалого виступу на рок-фестивалі, юнаки взяли участь у популярній телепередачі "Рок-полігон". Поки знімався відео-кліп (перший на обласному телебаченні), хлопці змінили назву і в ефірі виступили, як "Гурт імені Вакули". Гурт грав у стилі рок і, як більшість рок-гуртів, розпалися із економічних причин.

Згодом, у піснях Ігоря хард– і арт-рок поступилися місцем техно-поп-стилістиці.

Спокій не влаштовував юнака і у квітні 1993 року на регіональному турі фестивалю "Червона Рута" гурт Ігоря виніс на суд журі три композиції в стилі техно-поп.

В серпні того ж року Ігор Балан вперше працював на професійній студії звукозапису "Елема". Тоді й виник задум нового проекту – "Aqua Vita". З липня 1994 р. у дуеті з Ігорем працює Наталя Лучнікова.

З матеріалом альбому "Несказані слова" гурт бере участь у фестивалі "Червона Рута ‘95" і виходить до його фінальної частини. Але Н.Лучнікова із певних причин полишає гурт, і місце солістки займає інша дівчина – Ірина Філатова.

Далі були інші фестивалі, запис альбому "Технотронутий", переїзд до Києва і співпраця із Мистецькою агенцією "Територія А". Це все історія гурту "Aqua Vita", який став найпопулярнішим танцювальним проектом кінця дев’яностих. Це були ті "зоряні кроки", до яких тягнувся Ігор. Перші сходинки хіт-парадів, тисячі прихильників, купи листів і жодної хвилини спокою.

Мрія Ігоря здійснилася! Його знала і любила вся Україна, його талант, як композитора, як виконавця був визнаний тисячами прихильників.

Людина, яка живе своєю мрією, яка прикладає максимум зусиль для її здійснення, завжди свого досягає. Це і довів талановитий юнак із Кіровоградщини, отримавши у свої 25 років шалену популярність.

Далі пішли великі зміни. Сказати, що гурт "Aqua Vita" зник – ми не можемо, адже Ігор не залишив музику. Просто в гурті вже не було жіночої половинки, не було Aqua-Іри. Її життєвий шлях пішов у іншу сторону, сповнений надій, мрій і сподівань.

Та Ігор не збирався полишати свою мрію дитинства, любов своєї душі – музику. Роки праці навчили хлопця ніколи не здаватися! Він вже не був людиною, яка тільки починає. За плечима він мав досвід, який набувався роками.

У 2001 році Ігор випустив диск "Вьюга". Матеріал цього альбому відрізнявся від попередніх робіт гурту "Aqua Vita". Час примушує дорослішати не лише хлопця, але й його музику. Саме цим альбомом, як стверджує сам Ігор, він був найбільше задоволений.

Ігор Балан, як виконавець, відійшов на другий план, попереду виявився Ігор Балан – композитор. Багато відомих виконавців співають пісні на музику Ігоря.

Вже не має постійних гастролей, натовпів прихильниць під вікнами, бурхливого ритму життя. Залишилася лише музика у серці, а поруч – найдорожчі люди. Він щаслива людина. За свій ще недовгий вік, Ігор пережив те, до чого не кожен зможе і "доторкнутися". У нього попереду ще багато часу і він знає, чого хоче від життя.

На даний момент Ігор Балан активно співпрацює з іншими виконавцями, створюючи все нову і нову музику. А також ведеться підготовка до виходу нового альбому.