Лесик-Band
La Mamba
Бразилія
Веселе таксі
Весна застоя
Вийшли до шлюбу
Вино
Випий за старого
Відьма
Вовк
Горбатий
Гроші
Гуляли
Джулія
Добра Мадонна
Доля
Журавлі
За долярами
Забава
Закоханий меломан
Ідол
Інструкція
Колима
Бразилія
Веселе таксі
Весна застоя
Вийшли до шлюбу
Вино
Випий за старого
Відьма
Вовк
Горбатий
Гроші
Гуляли
Джулія
Добра Мадонна
Доля
Журавлі
За долярами
Забава
Закоханий меломан
Ідол
Інструкція
Колима
Колискова
Кривавий блюз
Маленький хлопчик
Моя Мері
Мудрий вуйцьо
Новий рік
Ой, летіла куля
Пісня про Львів
Полтергейст
П’юре
Раннє село
Рекет
Роги не мочи
Свиня
Співали ящури
Супер казка
Тутті фрутті
Хроніка
Шарп
Шахрайський вальс
Шейк з вогнем
Кривавий блюз
Маленький хлопчик
Моя Мері
Мудрий вуйцьо
Новий рік
Ой, летіла куля
Пісня про Львів
Полтергейст
П’юре
Раннє село
Рекет
Роги не мочи
Свиня
Співали ящури
Супер казка
Тутті фрутті
Хроніка
Шарп
Шахрайський вальс
Шейк з вогнем
Рекламне оголошення
Рекламне оголошення
Коротка інформація:
Створений у Львові у грудні 1990 року.
Засновник творчого колективу музикант та композитор-пісняр – Олександр Осипович Дацюк, в миру Лесик. Народився у Львові 11.06.1963р. в корінній галицькій родині з "австрійсько-угорським" устроєм. Навчався у Львівському музично-педагогічному училищі ім. Ф.Колесси та училищі Культури по класу – диригент хору. За часів Радянського Союзу працював у багатьох будинках культури, в різних вокально-інструментальних колективах (лідер-вокал, гітара). Брав участь в тематично-естрадних конкурсах та неодноразово був лауреатом естрадних фестивалів. Один з перших, на теренах Союзу, учасників та засновників Львівського рок-клубу.
Творчий союз композитора тісно переплітався з відомими професіоналами музикантами Галичини: Олександром Гамбургом, Миколою Єфремовим, Сергієм Кузьмінським, Валерієм Кулічкіним, Юрієм Перетятко, Євгеном Тарнавським, Ярославом Бідником та іншими. Як наслідок, були створені нетрадиційні для свого часу але популярні рок-колективи: "Внуки Львова", "Стежки", "КООП-2", "Робочий день", "Роком круш". За роки творчої діяльності Олександр Дацюк написав багато як ліричних пісень так і батярсько-побутових, а фундаментом музичного супроводу обрав мелодійний рок-н-рол в сплетінні з галичанським орнаментом.
Не дивно, що ці пісні мали шалену популярність як в Україні, так за її межами, особливо в еміграційних колах слов’янських народів. Дотепним було й те, що в тексти пісень Лесик "замісив" легенький суржик, де прослуховуються польські, російські, англійські словосполучення, а за основу рідний, західно-український діалект. А в основному слухач мабуть вперше почув пісні про себе, про своє, де в сатиричній формі висвітлювалися теми – сексуальної революції – "при нашій цноті", пиятства, хамства, скупості, "новітніх бізнесменів" і так далі.
Так у грудні 1992 року, на студії відомого львівського композитора та скрипаля Олега Кульчицького був записаний перший альбом під назвою "Кошмарний сон", а згодом в березні, так само на матеріалі 80-х, вийшов у світ другий альбом під назвою "Інструкція". В склад тодішнього колективу ввійшли чудові музиканти: Юрій Фомін, Олександр Гамбург, Роман Лушовий, Олександр Дацюк та бек-вокал: Галина Нагірна, Олена Машагіна, Юлія Донченко. Багато пісень з перших альбомів стали насправді "народними" хітами: "Кошмарний сон" (Співали ящури), "Цигейкова шуба", "Журавлина получка", "Весна застоя", "Рекет", "Шарп", "Ах Андрюша".
Пісні невпинно лунали на всіх провідних FM-радіостанціях, займали чільні місця у хіт-парадах; до теми – чудово поправили свій матеріальний стан різного роду аудіопірати, дехто з яких на сьогодні є провідним захисником авторських прав та підняли свій парнас весільні музиканти, що вочевидь підкреслює популярність цього гурту в різних за соціальним складом верствах населення.
По приїзду з Польщі, де гурт довго гастролював, Лесик Дацюк, зі своїми піснями є постійним учасником Львівської телевізійної музично-інформаційної програми "Кнайпа з Високого замку", яка ввійшла в золотий фонд Галицької культури. Режисер Тетяна Козирєва, також композитор, неодноразово є бажаним гостем Львівського обласного радіо в музично-популярній авторській програмі музикознавця Марти Кінасевич – "Мандрівний меридіан".
У 1992 році колектив запрошує до співпраці Львівський театр-студія "Фестиваль", під керівництвом Є. Верблянського. В якому "Лесик-Band" разом з провідними виконавцями української естради: Наталкою Самсоновою, Гаріком Кричевським, львівським гуртом "Мандри" та київською співачкою Русею неодноразово успішно гастролюють по західному регіоні країни.
У листопаді 1992 року до складу "Лесик-Band" приєднуються чудові, високопрофесійні музиканти з багатим творчим досвідом, котрі разом незмінно працюють з композитором довгі чотири роки, що по сьогоднішній день рахується творчим піком команди.
Цим складом у Львові та Галичині, "Лесик-Band" завойовує масу прихильників та безліч аншлагових концертів. Після чого записує на студії "Мелос" (звуковий режисер Богдан Стефура), альбом "Мудрий вуйцьо" (1992), та "Пюре" (1993). Популярність пісень: "Горбатий", "Джулія", "Забава", "Колискова" (перша у хіт-параді української служби радіо в Парижі), "Сонячна Бразилія", "Випий за старого", "Кривавий блюз", "Раннє село" – коментарю не підлягає.
У 1994-1995 роках "Лесик-Band" є дипломантом популярної музики "Мелодія". А згодом на студії хорової капели "Трембіта" (звуковий режисер Є. Григор’єв) записує альбом "Цирк на дроті" (1995). Пісні з цього альбому є наглядним посібником української рок-культури.
У 1996 році київська національна академія випускає в світ CD збірник "Добра мадонна" та альбом "Цирк на дроті", котрий розійшовся значним тиражем. У цьому ж 1996-му "Лесик-Band" перші відкривають рубрику молодіжної телепрограми О. Старовойта та А. Саєнка "Дека", де своєрідністю відображався суто акустичний акомпонемент репертуару.
Визначним для "Лесик-Band" став і 2002-ий рік – в світ вийшли альбоми "Rock&Roll зі салом", "Блюз для фраєрів", "Дев’ять бабиних приколів" та "Коли гості в хаті".
"Лесик-Band" і надалі гастролює та творить нові роботи. Тому на цьому біографія гурту не закінчується...
Джерело: mylinux.host.sk