Марина Одольська

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Марина Одольська народилася 25 листопада 1975 року в Кам’янець-Подільському. Батьки Марини були акторами місцевого театру. Саме тому, Марина з ранніх літ на сцені: виступи з дитячою хоровою капелою "Журавлик" у Болгарії, Польщі та Росії дали їй безцінний сценічний досвід. З 1989 по 1994 рік вона навчалася в Кам’янець-Подільському училищі культури.

Першим досягненням стала перемога на місцевому конкурсі "Талант-90". В 1995 році Марина здобуває свою першу велику перемогу – вона стає володарем Першої премії Всеукраїнського фестивалю "Червона Рута-95". Це відкриває їй дорогу на телебачення.

Незабаром, в студії Хмельницького радіо й телебачення (звукорежисер Олег Фіщук) був записаний перший магнітоальбом співачки – «Божевільне сонце». Автором пісень став Андрій Нижников.

1996 рік приніс Марині ще дві визначні перемоги: влітку – спеціальний приз на міжнародному фестивалі "Голос Азії" в Алма-Аті, восени – друге місце на "Перлинах сезону".

В січні 1997-го Марина здобула Гран-прі львівського телеконкурсу "Мелодія".
А влітку, зайнявши перше місце на ялтинському фестивалі "Море друзів", Марина підписує контракт із мистецькою агенцією "Територія А". Пісні для неї пишуть Олександр Бригинець та Федір Хіврич. В цьому ж році Марина Одольська знімає свій перший кліп на пісню "Твій літак".

Восени 98-го вона отримує Гран-прі Всеукраїнського фестивалю ім. Володимира Івасюка. Знімаються два наступні кліпи – на пісні "Сумно мені" та "Божевільна".

У вересні 1999-го Марина здобуває перемогу на донецькому міжнародному конкурсі "Золотий Скіф", а під кінець року виходить її перший компакт-диск під назвою "Марина Одольська". Цього ж року виходить кліп на пісню "Біль".

В 2000 році, за рік після знайомства зі співаком Сергієм Мане ком, вона розриває контракт з агенцією "Територія А" і влаштовується до продюсерського центру Олександра Пономарьова "З ранку до ночі".

25 листопада, в день свого 25-ліття, Марина виходить заміж за Сергія Манека.

В листопаді 2001 року Одольська та Манек об’єдналися в проекті "duet.com.ua" і перекваліфікувалися на виступи в дискотеках.

Автор статті:
MisterR

Джерела:
kmstudio.com.ua
famajor.com
zirka.wallst.ru