Брати Гадюкіни

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Що поєднує між собою панк, блюз, реггі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб, вміння посміятись над собою та запальний драйв, об’єднуючи кілька поколінь в одну велику родину? Всього два слова: «Брати Гадюкіни».

Цей легендарний рок-гурт з’явився на зламі епох, в 1988 році. Це саме ті хлопці, що показали всьому світу, і в першу чергу самим жителям України, що україномовна рок-музика може бути цікавою, дотепною, та красивою, і без сумніву, стали тим фундаментом, з якого почала розвиватися українська рок-музика.

Безліч концертів та фестивалів по всіх кутках України, виступи в Росії, Бельгії, Канаді запалювали серця людей! За час свого існування гурт випустив 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, пройшовши через досить тривалі паузи у своїй творчості.

Так, у 1996 році «Брати Гадюкіни» припинили концертну діяльність, щоб в 2006 році, відтворивши максимально повний «Гадюкінський» склад, дати фантастичне за енергетикою й позитивом шоу, яке без перебільшення назвали «Концертом року» і «Камбеком століття». А п’ятнадцять тисяч глядачів, які, не зважаючи на 28-градусний мороз, забили вщерть київський Палац спорту, — красномовний показник того, як на це повернення чекали. Згадати ту атмосферу (тим, хто був) чи відчути її (тим, кому не пощастило) можна подивившись DVD «Вродило».

Величезною втратою в 2009 році також стала смерть лідера і фронтмена «Братів Гадюкіних» - Сергія Кузьмінського. В пам’ять про нього у 2011 році група знову зібрала найбільший український концертний зал для триб'ют-концерту «Я вернувся домів», за участю кращих українських (і не тільки) рок-груп. В підтримку цього концерту був записаний триб'ют-альбом, який у продаж не надходив і використовувався виключно у якості промо-CD.

У 2013 році хлопці спільно ухвалили рішення повернутися. Розмови почалися після концерту пам’яті Сергія Кузьмінського, адже багато друзів та шанувальників команди запропонували відродити справу «Гадів». Як результат, постав новий альбом під назвою «Made in Ukraine», який справедливо вважається одним з кращих українських альбомів 2014 року. В листопаді 2014 року та в 2015 році «Брати Гадюкіни» проводять Всеукраїнський тур на підтримку альбому, долучившись до збору коштів на допомогу постраждалим в зоні АТО, переселенцям та пораненим.

Джерело:
gady.com.ua