Illusions

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Коротка інформація:

Illusions було створено 8 травня 2011 року у Львові учасниками гурту Місто казкових мрій Андрієм Бочко, Роксоланою Пахолків та піаністом Єгором Грушиним під час нічної репетиції перед записом на студії наступного ранку.

А почалось це ще взимку того ж року, коли Андрія привітали з Різдвом фортепіанною композицією Christmas Story. Прослухавши її, Андрій вирішив дізнатись, хто її автор, і попросив Марину Богацьку, дівчину, яка його і привітала цією композицією, запитатись автора, чи не проти Єгор поспілкуватись з ним.

Рівно місяць до того Андрій склав Колискову і хотів зробити її виключно з піано та віолончеллю. Так як віолончель в складі його колективу вже була і при попередніх розмовах Роксолана була готова взяти участь у записі цієї пісні, залишалось знайти гарного клавішника. Таким чином замість клавішника, Андрій познайомився зі справжнім піаністом, який до того жив десь далеко від Львова у Новій Каховці, писав як власні композиції, так і піано версії відомих пісень, зокрема свого улюбленого гурту Океан Ельзи.

На той час ще ніхто не думав, як все складеться, у що переросте і як зміниться їх життя через рік. То було просте знайомство, під час якого Андрій запропонував Єгору створити піано партію для Колискової і, можливо, ще пари пісень.

Та вже менше ніж за місяць, 5 лютого, Єгор дав свій перший сольний концерт у Львові. А днем раніше відбулось знайомство всіх учасників колективу і перша міні-репетиція, перша спроба зіграти Колискову, знайти точку відліку.

8 травня під час другого приїзду Єгора до Львова вже готові партії залишалось тільки виграти і записати на студії наступного ранку. І тоді ж Єгор запропонував зробити якусь з його композицій. Так як на той час у Андрія у голові вже крутились слова на композицію "Illusion", він запропонував з неї і почати, щоб надалі можна було з неї зробити пісню.

Таким чином наступного ранку крім Колискової була записана ще й Illusion. А далі історія тільки починається, і ми її творимо разом з Вами...

Джерело:
illusions.com.ua