СКАЙ (С.К.А.Й.)

Рекламне оголошення

Рекламне оголошення


Спільні пісні:
Не йди – разом з Гайтаною // 2007 – Капли дождя

Коротка інформація:

Склад:
Собчук Олег – вокал, гітара, тексти,
Грищук Олександр (Папа) – соло гітара, бек-вокал,
Рудницький Юрій – бас-гітара,
Недашковський Сергій – ударні,
Мозіль Юрій – клавішні.

Гурт С.К.А.Й. можна справедливо назвати найуспішнішим проривом в українському шоу-бізнесі останніх років. Група була заснована у 2001 році. За цей час хлопці зі С.К.А.Й. написали багато пісень, активно гастролювати Україною, взяли участь у таких фестивалях, як "Червона Рута", "Перлини сезону", "Таврійські ігри" і здобули велику прихильність молоді. В цілому музиканти визначають свій стиль як поп-рок.

Пісні С.К.А.Й. – це окремі оповідання про взаємовідносини між людьми, їх почуття, та просто все те, що оточує хлопців у житті.

Співпраця групи з лейблом Lavina Music почалась коли генеральний директор лейблу Едуард Клім побачив живий виступ гурту в проекті Свіжа кров на телеканалі М1 і одразу вирішив зайнятись продюсуваннях гурту. Першим музичним вибухом, що привернув до гурту увагу "широкого загалу", став трек "Тебе це може вбити" – справжній хіт, що одразу здобув ротації на 25 радіостанціях України. На цю ж пісню було відзнято кліп, який вже довгий час активно мандрує телепростором. Другий кліп було знято на пісню "Ремікс" – веселу драйвову композицію, яка з перших акордів заводить публіку на концертах.

У 2006 році компанія Lavina Music презентувала дебютний альбом гурту, під назвою "Те, що треба". Хіти з альбому одразу ж потрапляють до гарячих ротацій на радіо, кліпи не зникають з ефірів телеканалів. Згодом виходить відео на заголовну пісню альбому "Те, що треба" – лірично-драматичну композицію в улюбленому жанрі Олега Собчука романтична балада, яка надзвичайно пасує фронтмену гурту.

С.К.А.Й. не бояться експериментувати: у дебютному альбомі можна почути все, починаючи від жартівливих текстів і бадьорих динамічних мелодій, закінчуюючи серйозними, вкрай ліричними балладами.

В 2007 році вийшов другий альбом, який отримав назву "Планета С.К.А.Й.".

Джерело:
skay.com.ua