Відчуття присутності


Примітки:
"Відчуття присутності" – назва першого диску "Калекції" походить від оповідання Тараса Прохаська "Від чуття при сутності", яке увійшло до першої Тарасової збірки "Інші дні Анни" (1998).

Тарас Прохасько – неординарний і надзичайно талановитий письменник-філософ. Народився в 1968 році, автор книжок "Інші дні Анни", "FM-Галичина", "НепрОсті". В жовтні 90-го брав участь у відомій "студентській революції на граніті" в Києві. Працював журналістом, барменом, двірником. Понині живе у Івано-Франківську. Як за творчістю так і за стилем поведінки є своєрідною сучасною реінкарнацією Григорія Сковороди. Ставлення лідера "Калєкції" М’ясоєдова до Прохаська надзвичайно захоплене, тому не дивно, що назва для першого альбому була вибрана саме з його творчості.

Таня Доній переконала голову Асоціації Українських Письменників Тараса Федюка інвестувати невелику суму коштів, які передавав арабській меценат Ківан Аднан (подяка якому в подальшому і була зазначена на диску) на потреби АУПу, не в книжковий проект, а в музичний.

Тарас Федюк – відомий український поет, автор збірок "Досвітні журавлі", "Віч-на-віч", "Дві хвилини уваги", "...і промовчати не посмію", "Політ осінньої бджоли", "Чорним по білому", "Хрещаті південні сніги", "Золото інків", голова АУП, організації, що постала як альтернатива зашкарубілій Спілці Письменників України (СПУ), вдалий менеджер і організатор. Непитущий, чим дисонує з переважною більшістю літературно-мистецького середовища.

Недостаючі гроші для проекту дав чоловік Тані Олесь Доній (голова арт-клубу "ОsтаNNя барикада"), внаслідок чого на диску з’явився напис "аудіотека "ОsтаNNьої барикади". Загально диск вийшов під егідою ЧУММИ (Чільна Українська Молодіжна Мистецька Аґенція), яку очолює Таня Доній і яку вона заснувала спільно з Андрієм Бондарем та Ростиславом Пелеховичем.

Запис відбувся на найкращій харківській студії "М-арт", з популярним саундпродюсером (паралельно – музикант гурту "Пасхальноє шествіє") Сергієм Кондратьєвим (Фленжер).

Дизайн для диску здійснила відома харківська художниця Уляна Мельникова, дружина відомого харківського літературознавця і поета Ростислава Мельникова та дочка знаменитого харківського скульптора-примітивіста Петра Мося. Первісна поширена серед прихильників гурту інформація, що основою дизайну слугувала конопля (через певну прив’язаність до цієї рослини більшості учасників гурту) виявилася неправдивою, з огляду на доволі суворі правила, яких дотримуються родини Мосей та Мельникових. В основу дизайну були покладені кульбаби.



Рекламне оголошення