На Нашому сайті, з метою популяризації української музики ми формуємо каталог текстів українських пісень. До цього каталогу входять тексти як народних пісень, так і пісень сучасних українських виконавців. Ідея створення цього проекту виникла у 2003 році, коли ми самі зіткнулися з проблемою відсутності такої збірки текстів українських пісень. На даний момент на Нашому сайті Ви можете переглянути 29126 текстів пісень, а також інформацію про 865 сучасних виконавців та 1013 альбомів.

Також у розділі MP3 зібрано 1067 музичних файлів різних виконавців. Вся музика розміщена з дозволу авторів та є вільною для завантаження.

Якщо Ви маєте доповнення або уточнення до матеріалів, розміщених на сайті, а також зауваження чи пропозиції, надсилайте їх електронною поштою. Якщо Ви помітили помилки у функціонуванні сайту, помилкові посилання, помилки орфографії чи граматики, не будьте байдужі, напишіть нам. Це дасть змогу покращити достовірність зібраної інформації.
Висловлюємо особисту подяку всім, хто допомагав та допомагає у роботі над цим проектом: EvGenius, який довгий час надавав хостинг для розміщення нашого сайту, Андрію aka GZero за люб'язно наданий домен nashe.org.ua, адміністрації сайту uaforum.org за те, що у потрібний момент допомогли з розміщенням mp3, адміністрації сайту lemko.org за допомогу та сприяння у підготовці та публікації низки пісенних збірок, Андрію Вовчаку, доценту кафедри української фольклористики Львівського національного університету, за роз’яснення та адаптацію схеми класифікації жанрів народних пісень, а також Lin Sia – за перевірку десятків англомовних текстів, Віктору, який особисто передав нам всю дискографію Тараса Курчика, Андрію Мудрому за безцінну допомогу у роботі над дискографією Мертвого півня, Маріні aka Angel – за тексти Марини Одольської, Денису з Литви – за тексти пісень Братів Гадюкіних, Кості Федоренко aka Alterus – за тексти гурту Лесик-Band та всім іншим, хто надсилав тексти пісень, задавав питання, висловлював свої зауваження та побажання, а також всім тим, хто просто не заважає нам працювати над цим проектом.
Для тих, хто хоче підтримати Наш проект та розмістити на нас посилання, наводимо коди кнопки та банера:
<a href='http://nashe.com.ua/' target='_blank'><img src='http://nashe.com.ua/images/button.jpg' alt='НАШЕ – тексти пісень' border='0' width='88' height='30'></a>

<a href='http://nashe.com.ua/' target='_blank'><img src='http://nashe.com.ua/images/banner.gif' alt='НАШЕ – тексти пісень' border='0' width='467' height='60'></a>