Ім’я*:
Повідомлення*:
Прохання розмістити матеріали творчості, опублікувати оголошення чи знайти текст пісні, а також пропозиції співпраці чи обміну посиланнями просимо надсилати на нашу електронну пошту. Повідомлення, які відносяться до вище згаданих категорій, можуть бути видалені з Гостьової на розгляд адміністрації.
N.B. Якщо Ви не отримаєте відповіді на Ваш лист протягом 2-3 днів, рекомендуємо надіслати його повторно. Можливо він був помилково прийнятий за спам і видалений.
26 квітня 2017 р.
15:33
Привіт
06 квітня 2017 р.
23:38
хочу щиро подякувати усім, хто створив та підтримує цей проект - ви робите велику справу!
Гість
15 березня 2017 р.
18:01
Для зацікавлених.
Таємниці велесовиці - таємниці української мови.

Про дивну велесовичну знахідку та стан вивчення давньоукраїнського сакрального письма і історії слов’янства та України у статті під назвою "Сакральний напис велесовицею" читайте на -
http://www.uamodna.com/articles/sakraljnyy-napys-velesovyceyu/

Про абетку яка народила українську мову у статті "Велесовиця – сакральна абетка давніх росів, основа сучасного українського алфавіту" читайте на - http://sviatoiar.uamodna.com/articles/velesovycya-sakraljna-abetka-davnih-rosiv-osnova-suchasnogo-ukrayinsjkogo-alfavitu/
09 березня 2017 р.
21:53
І ще, будь ласка, потрібне уточнення. Пісня, наведена під назвою "Луценко" - це романс на вірш Дмитра Луценка. Мелодія моя, але текст належить Д.Луценку.

С повагою,
Ігор Жук.
09 березня 2017 р.
21:46
Дякую за увагу до моїх пісень; якщо цікавлять ще якісь, з задоволенням вишлю Вам вивірені тексти. Але є одна суттєва поправка: пісня "Розпусна вдовиця" написана на вірші Ліни Костенко, мелодія моя спільно з Ольгою Богомолець. Це фрагмент з поеми Ліни Костенко "Мандрівки душі".

З повагою,
Ігор Жук.
В`ячеслав Микитович
05 березня 2017 р.
11:44
Дякую за вашу працю, та різноматність музичних творень. Булоб дуже доречно, аби ви створили програвання творів за допомогою якогось онлайн-плеера, бо скачувати повнорозмірні твори не зовсім зручно, та трафік не безмежний. Дуже дякую за розуміння, та можливе покращення сервісу. Бо на вулиці вже 21-е століття.
12 лютого 2017 р.
01:48
"Вона" автор слів і музики - Кость Москалець, а у Вас вказаний Тарас Чубай автором музики, поправте будь ласка.
Оксана
11 січня 2017 р.
17:17
Додайте слова пісні "Чорна квітка", яку виконує Оксана Білозір, автори П.Мага і О.Тищенко: http://ty-vdoma.blogspot.com/2015/12/blog-post_5.html
Дякую!
08 грудня 2016 р.
14:14
пишу тексти для майбутніх пісень.Хочу співпрацювати з Вами,так як іншого вибору в мене нема: підтримую українську пісню.По радіо чула, що можна отримувати винагороду ,якщо сподобається мій твір.
26 листопада 2016 р.
20:18
Пане професора змажте ми двійочку
Най на хвилину спічну
Хоч на хвилиночку хай покохаюся
Краще вчитись буду

Це перший куплет студентської пісеньки, якщо буде цікаво допишу ще два наступні


Рекламне оголошення